Zaika O M
Заїка Олексій Михайлович
(Голова циклової комісії технологічної освіти, викладач фахових дисциплін)

Дата й місце народження: 09 березня 1964 року, с. Саєво Недригайлівського району Сумської області, Україна
Освіта:
1985–1990 рр. Глухівський державний педагогічний інститут ім. С. М. Сергєєва-Ценського (спеціальність «Вчитель загальнотехнічних дисциплін та фізики»)
2015–2017 рр. Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка (магістр з управління навчальним закладом)
Трудова діяльність:
1990–2002 рр. Глазівська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів Шосткинської районної ради Сумської області, вчитель трудового навчання
2003–2022 рр. ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка», викладач фахових дисциплін
Напрям наукових досліджень:
Тема, над якою працює: Робота над удосконаленням рівня майбутніх фахівців у галузі технічної творчості
Кількість науково-методичних публікацій 10
Керівництво студентським науковим гуртком із технічного креслення «Технічне моделювання»
Основні навчальні дисципліни: технічне креслення, фізика