Kolledge 1

27 травня 2022 року в форматі on-line представники ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка» взяли участь у роботі VІ Усеукраїнської науково-практичної конференції «ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ РОЗВИТКУ ОСОБИСТІСНО-ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ПЕДАГОГІВ В УМОВАХ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ», що відбулася на базі Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. У роботі конференції взяли участь науковці і практики з усієї України й обговорили сучасний стан та перспективи розвитку компетентнісного підходу в системі освіти України, зарубіжний досвід формування та розвитку професійної компетентності педагогів, методологічні та методичні основи впровадження компетентнісного підходу в післядипломній освіті, компетентнісний підхід та його місце в умовах організації освітнього процесу, роль та місце інформаційних технологій у системі розвитку професійної компетентності педагога в умовах післядипломної освіти, інноваційні технології розвитку особистісно-професійної компетентності педагогів в умовах інклюзивної освіти, науково-методичний супровід формування та розвитку особистісно-професійної компетентності керівників закладів освіти та ін. На пленарному засіданні з доповіддю «Особистісно-професійна компетентність керівника закладу фахової передвищої освіти як педагогічна проблема» виступив заступник директора коледжу з навчальної роботи Микола Коломієць.