Kolledge 1

9 листопада 2021 року з нагоди Дня української писемності та мови у ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка» відбулося онлайн-відкриття Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Голова журі Зоя Туряниця щиро привітала учасників і побажала наполегливості, творчого натхнення й перемоги. До привітань долучилися і члени журі Оксана Сорока, Олена Усок і Людмила Корзюкова. Викладачі української мови ознайомили учасників з філософією життя Петра Яцика; розкрили 10 фактів про нашу мову.

Наприкінці онлайн-заходу словесники закликали любити й шанувати українську мову – одну з найпрестижніших, наймилозвучніших, найбагатших, найпоширеніших і найкращих мов у світі й побажали успіхів у виконанні конкурсних завдань.

Відомі імена переможців І туру ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Серед здобувачів освіти І курсу Вікторія Ащаулова посіла І місце,Катерина Лазненко – ІІ, Аліна Маслова – ІІІ.

Серед здобувачів освіти ІІ курсу перемогли: Катерина Шершень (І місце), Каріна Буц (ІІ місце) і Юлія Шинкаренко (ІІІ місце).

Віват переможцям! Подальших успіхів і наснаги!

MyCollages