Kolledge 1

З нагоди відзначення 25 листопада Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, з метою підвищення інформованості студентської молоді щодо цієї проблеми у Професійно-педагогічному коледжі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка було проведено низку заходів.

Студенти коледжу 11 Ф групи підготували газету на правову тематику «Стоп!!! Насильству над жінками».

Відбулася зустріч студентської молоді коледжу з начальником служби у справах дітей Глухівської міської ради Галушка І. Ю., яка повідомила про проблему дискримінації жінок та гендерного насилля.
     2 3

Цього дня на перервах студентське самоврядування провело акцію «Біла стрічка», як символ проти всіх форм насильства над жінками.