Kolledge 1

З метою ознайомленнята формування у молоді правильного уявлення про толерантну поведінку, виховання почуття поваги один до одного, до звичаїв, традицій і культури різних народів у Професійно-педагогічному коледжі Глухівського національного педагогічного університетуімені Олександра Довженка пройшов День Толерантності,  у ході якого було проведено ряд заходів.

Розпочався День акцією толерантних побажань «Толерантність врятує світ», де кожен студент та викладач, заходячи в коледж, отримували солодкий сюрприз із побажаннямхорошого дня та удачі.

Продовжилося свято толерантним флеш-мобом для всіх учасників навчально-виховного процесу коледжу. На перервах студентське самоврядування провели ряд заходів, а саме:

-конкурс творчих робіт на тему толерантності:

«Ми різні, але ми однакові»

«Добро врятує світ»

«Ми різні, але ми – друзі»

«Ми всі – діти Землі»

«Промені толерантності»

«Толерантність – це коли ми всі різні, але всі рівні»

«Рівний - рівному»

«Ми різні, проте ми рівні»

«Толерантність дарує нам…»

«Інший – не значить гірший»

«Всі різні – всі рівні»

«На доброму серці тримається світ»

- гру «Знайди пару»

- вікторину «Скарбничка спостережливих та допитливих» з метою формування навичок толерантного спілкування

- арт-акцію «Якого кольору толерантність». Квітка «Толерантності». На канбані всі учасники змогли відобразити свої знання про толерантну людину.
PB1601894

У рамках всеукраїнської акції з толерантності практичним психологом  Крученко С.В. проведений  тренінг «Толерантність врятує  світ»  під час якого виконано вправи, рольові ігри, присвячені вихованню толерантності серед молоді.
PB160158PB160152

Вправа «Комплімент» дала можливість студентам та педагогам виразити свої побажання на майбутнє та на позитивній ноті завершити проведення заходу «Виховуємо толерантність».

PB160159