Kolledge 1

Міжнародний день студента відзначається у багатьох країнах світу 17 листопада. Сучасне свято прийнято проводити весело з масою розважальних заходів в стінах навчальних закладів і за їх межами.

Неординарним способом у стінах коледжу пройшли офіційні святкування цьогорічного Дня студента. На думку приходить вірш Сергія Михалкова «А що у вас?»

Це звичайно вірш, а що було на справді?....

Студенти першого курсу спеціальності Фізичне виховання (Науменко Аліна, Продан Тетяна,
Єременко Аліна, Милюта Поліна, Мироненео Олег) скромно продемонстрували свої досягнення у спорті (нагороди та медалі).

Не обійшлося без зкеровуючої діїкласного керівника Гаркавини С.М.

Результати науково-дослідницької та творчої, виробничої діяльності були презентовані на виставці та стенді «Від творчого викладача, до творчого студента»

У ході проведення майстер-класів
Студенти спеціальності Технологічна освіта
Чала Марина та Романовська Вероніка не тільки продемонстрували свої вміння готувати та прикрашати бутерброди, а ще й пригощати усіх бажаючих смаковиками, створеними на швидкоруч.

Студентка Артюхова Віра зачарувала усіх присутніх своєю майстерністю малювати по дереву та чарівною усмішкою
Бокова Дар’я та Хандій Катерина (спеціальність Професійна освіта) малювали хрестиком на тканині

Професійні навички організації індивідуального пошиття одягу продемонструвала Ільяшевич Юлія
Майстри та майстрині не були обділені увагою з боку студентської молоді Коледжу, про це свідчить масовість зібрання

Не менш цікаві події з нагоди Дня студента відбувалися поза стінами навчального закладу.