Kolledge 1

День доброти у Професійно-педагогічному коледжі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.

S0271756

13листопада у світі відзначається Міжнародний день доброти. Наш  коледж уже не перший рік поспіль бере активну участь у його відзначенні.

З самого ранку у коледжі була розповсюджена Епідемія Доброти, вірус якої поширювали Посланці доброти – студенти нашого навчального закладу. Було проведено різні акції, а саме: «Добро для тих, хто її впершу чергу потребує», браслет «Goodday», батл між командами першокурсників «Логоти Дня доброти вашими очима», «Добрий прогноз або побажай добра ближньому», флеш-моб від добрих дівчат.
S0063006

S0043004

Цього дня панував гарний настрій і добрі вчинки під гаслом: «Панує в Україні вірус доброти його підхоплять всі – і я і ти!». Головна нагорода за доброту людини – радість інших людей.
Цей захід викликав масу позитивних емоцій і сприяв підняттю настрою як у студентів , так і у викладачів та працівників коледжу.
S0782078
                                                                      S0672067