Kolledge 1

З нагоди 95-річчя від дня народження Всеволода Нестайка в читальній залі бібліотеки професійно-педагогічного коледжу пройшла зустріч у літературній вітальні у формі літературного портрету «Від фантазії і мрії – до мудрості і добра». Захід підготували здобувачі вищої освіти ІV курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта коледжу під керівництвом викладача Ірини Скрипник. Ведучі Аміна Петрова та Надія Милько повідомили присутнім про життєвий та творчий шлях письменника, продемонстрували уривок із фільму «Тореодори з Васюківки» (екранізація твору письменника); Ірина Кривонос під музичний супровід прочитала спогади Всеволода Нестайка про дитинство. Провідний бібілотекар районної дитячої бібліотеки Любов Осипенко презентувала виставку літератури «Сонячна усмішка в казковому світі» та провела вікторину за творами письменника.