Kolledge 1

24 січня 2018 року відбулося засідання творчої групи «Літературна вітальня» з нагоди 200-річчя від дня народження англійського поета-романтика Джорджа Гордона Байрона.

Студенти 11 Ф, 11ФВ та 11Т груп презентували результати проекту «Байрон і «байронізм». Оксана Скиба, Валерія Гасич, Вікторія Цибата розповіли присутнім про предків Дж. Байрона, історію його народження, курйози студентського життя. Валентина Усатенко та Анна Кисла підготували цікаві повідомлення про особисте життя поета, його доньку Аду, іменем якої названо одну із перших мов програмування.

Студенти читали кращі зразки поезії великого Байрона у перекладах українських митців слова.

Працівник районної бібліотеки Валентина Бут представила тематичну добірку літератури: збірки поезій, наукові розвідки та дослідження про англійського поета-романтика.

Він прожив усього 36 років, але його вважали одним із найвидатніших поетів епохи. Його тіло поховане в Англії, серце – у Греції, а душа залишилась в поезії, котру знає і любить весь світ…

Захід підготувала та провела викладач зарубіжної літератури

Оксана Сорока.

байрон1