Kolledge 1

120 років від дня народження видатного українського поета Володимира Миколайовича Сосюри, одного з найпроникливіших ліриків двадцятого століття, студенти коледжу відзначили проведенням зустрічі в літературній вітальні «Історія життя В. Сосюри – це історія його Батьківщини».

Оригінальний стиль В. Сосюри, позначений класичною простотою вірша, співучістю й романтичним піднесенням. Під музичний супровід студенти 21ДО групи Ірина Кривонос, Христина Зверьок, Альона Кирик, Надія Милько декламували мелодійні й повні ліричної стихії поетичні твори, що вражають задушевністю, революційний запал і пристрасть інтимних почуттів («Любіть Україну!», «Так ніхто не кохав», «Васильки»).

Студенти: Роман Маханьков (41Т група), Юлія Бізєва, Аміна Петрова (21ДО група) підготували цікаву інформацію про життя та творчість поета.

Студенти дізнались, що поет, як і більшість тодішнього письменства, створював шедеври соцреалізму, але при цьому залишався ліриком №1 в Україні.

Поезія Сосюри – і це, мабуть, найголовніше – має непохитне українське національне коріння, що з роками лишень міцнішає. Бопоет любив Україну та сприймав її як вічну,природнуданість, що не маєчасових меж:

…Всім серцем любіть Україну свою,

і вічні ми будемо з нею!

/ В. Сосюра /

Захід підготувала та провела викладач Людмила  Корзюкова.

сосюра 2