Професійно-педагогічний коледж Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка

Любі жінки!

Від імені всього чоловічого колективу Професійно-педагогічного коледжу Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка сердечно вітаємо вас із прекрасним святом - Міжнародним жіночим днем!

Ми вдячні вам за красу і ніжність, доброту і щиросердечну чуйність, затишні вечори в колі родини, розумних і талановитих дітей.

Саме ви оточуєте близьких людей любов'ю й увагою, і, незважаючи на численні турботи, пов'язані з роботою і родиною, даруєте їм спокій і щастя. Ви не забуваєте ділитися своїм теплом, підтримуючи добрим словом, надихаючи на подвиги, творчість, працю. Заради вас, в ім'я вашого щастя і любові відбуваються і великі діяння, і повсякденні справи.

У це прекрасне свято від усієї душі бажаємо вам любові, добра, успіхів. Нехай там, де ви з'являєтеся, розцвітають посмішки і чуються компліменти.

Будьте улюблені і щасливі!

Після привітального слова директора, жінок очікував неперевершений концерт від студентів коледжу.