Професійно-педагогічний коледж Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

      В даний час коледж миттєво розвивається, застосовує в своїй діяльності інноваційні технології, працює над формуванням професіональної компетентності майбутнього фахівця.

      ППК ГНПУ ім. О. Довженка намагається збільшити ринок праці конкурентоспроможними та освіченими фахівцями.

       Колектив коледжу дуже стрімкий, швидко реагує на зміни, трапляються в суспільному житті країни. І саме тому це дає змогу ліцензувати нові спеціальності, покращувати педагогічні технології та матеріально-технічну базу.

Ночной город 60

 

 

 

 

 

Всю історія можна охарактеризувати такими значними датами.

Глухівське ремісниче училище ім. М.А.Терещенка було засновано 1899 році, в якому на ой час навчалося 32 учні.

В 1913 оці відбувається реорганізація ремісничого училища в 4-х класне. Закінчивши училище, випускники мали можливість працювати слюсарем, а також бути майстром чи підмайстром.

У 1919 році училище проводить підготовку фахівців для сільського господарства 3 терміном навчання 3 роки.

З 1929 заклад став функціонувати під статусом технікум механізації сільського господарства. І ці роки керівництво технікуму за власні кошти проводить ремонт будівлі і оновлює його.

Вже з 2 половини 20 століття технікум славився успіхом у проведенні підготовки кваліфікованих фахівців. З 1953 року функціонує як училище механізації №1.

Наприкінці 20 століття відбувається посне обновлення матеріально-технічної база та удосконалення навчального процесу.

З 1979 року веде свою діяльність як професійно-технічне училище №31. В ньому відкриваються нові спеціальності, та навчається близько 300 осіб.

З 1988 року будівля отримала певний статус і стала визначною культурною спадщиною України - «Будинок повітового земства».

В 2002 році реорганізовується в професійно-педагогічний коледж Глухівського державного педагогічного університету, який здобуває ліцензію на проведення навчання за І-ІІ рівнем акредитації.

В 2009 році внаслідок надання ГДПУ імені Олександра Довженка та надання статусу національного, коледж іменується як Професійно-педагогічний коледж Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru