Професійно-педагогічний коледж Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

      В даний час коледж миттєво розвивається, застосовує в своїй діяльності інноваційні технології, працює над формуванням професіональної компетентності майбутнього фахівця.

     Відокремлений структурний підрозділ "Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка"  намагається збільшити ринок праці конкурентоспроможними та освіченими фахівцями.

       Колектив коледжу дуже стрімкий, швидко реагує на зміни, трапляються в суспільному житті країни. І саме тому це дає змогу ліцензувати нові спеціальності, покращувати педагогічні технології та матеріально-технічну базу.

Ночной город 60

 

 

 

 

 

Всю історія можна охарактеризувати такими значними датами.

Глухівське ремісниче училище ім. М.А.Терещенка було засновано 1899 році, в якому на ой час навчалося 32 учні.

В 1913 оці відбувається реорганізація ремісничого училища в 4-х класне. Закінчивши училище, випускники мали можливість працювати слюсарем, а також бути майстром чи підмайстром.

У 1919 році училище проводить підготовку фахівців для сільського господарства 3 терміном навчання 3 роки.

З 1929 заклад став функціонувати під статусом технікум механізації сільського господарства. І ці роки керівництво технікуму за власні кошти проводить ремонт будівлі і оновлює його.

Вже з 2 половини 20 століття технікум славився успіхом у проведенні підготовки кваліфікованих фахівців. З 1953 року функціонує як училище механізації №1.

Наприкінці 20 століття відбувається посне обновлення матеріально-технічної база та удосконалення навчального процесу.

З 1979 року веде свою діяльність як професійно-технічне училище №31. В ньому відкриваються нові спеціальності, та навчається близько 300 осіб.

З 1988 року будівля отримала певний статус і стала визначною культурною спадщиною України - «Будинок повітового земства».

В 2002 році реорганізовується в професійно-педагогічний коледж Глухівського державного педагогічного університету, який здобуває ліцензію на проведення навчання за І-ІІ рівнем акредитації.

В 2009 році внаслідок надання ГДПУ імені Олександра Довженка та надання статусу національного, коледж іменується як Професійно-педагогічний коледж Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 06.11.2019 №979-л освітній заклад отримав Відомості щодо права здійснення освітньої діяльності у сфері фахової передвищої освіти.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 18.06.2020 №820 Професійно-педагогічний коледж Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка перейменовано у Відокремлений структурний підрозділ «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка».

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru