25 та 29 травня викладач ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка», доктор філософії Олена Карась провела онлайн майстер-класи з основ академічного письма для популяризації академічної доброчесності та мовленнєвої культури серед здобувачів фахової передвищої освіти.

Студенти коледжу поглибили та розширили свої знання про основні жанри академічного письма, пригадали принципи та структуру написання навчальних і наукових текстів.

академічне письмо

Викладач презентувала здобувачам фахової передвищої освіти теоретичні та практичні поради, що стануть їм у нагоді під час написання тез доповідей, статей, курсових робіт тощо.

Олена Карась наголосила, що в наукових роботах потрібно використовувати певні слова та словосполучення, що надають тексту логічності й наукової чіткості.

Бажаємо майбутнім фахівцям успіхів у написанні професійних наукових текстів!

академічне письмо 1

академічне письмо 2