Свято весни! Приємності для жіночого колективу!
Першочерговим фактором ефективності праці є мотивація професійної діяльності, яка впливає на становлення особистості педагогів та фахівців в колективі.
Відповідно до Стратегії розвитку кадрового потенціалу відокремленого структурного підрозділу «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка» на 2022-2027 роки, одним із провідної форми мотивації в загальній системі трудової діяльності, як чинника статусу працівників у колективі є покращення та сприяння підвищенню їх емоційного та соціально-психологічного стану, особливо в сучасних умовах.

У зв’язку з цим та з метою висловлювання захоплення весняною молодістю, ніжністю й чарівністю жіночої половини колективу, адміністрація, профком, студентське самоврядування та чоловіки коледжу реалізували ряд приємностей до 8 березня:
- організовані адміністрацією коледжу та профкомом солодощі та весняні квіти з самого ранку чекали на дівчат, що і слугувало запорукою формування гарного настрою надалі;
- директор коледжу особисто від себе презентувала сюрприз для всього колективу коледжу – професійну фотосесію на фоні новостворених тематичних локацій;
- представниками студентського самоврядування, випускниками коледжу було організоване привітання з піснями та віршами
- яскравим завершенням заходу був справжній несподіваний сюрприз від чоловіків коледжу – справжній ведмідь з танцями та квітами, за що щиро отримали слова подяки.
Реалізація відповідних заходів сприяє формуванню творчого та особистісного потенціалу праці, впливає на ефективність самої трудової діяльності, допомагає уникнути емоційного та психічного виснаження, створює атмосферу згуртованості колективу!