На виконання Національного плану управління відходами до 2023 року у коледжі пройшла низка заходів.

15 березня викладач біології та екології коледжу Наталія Приходько організувала для здобувачів освіти тематичний позакласний захід щодо управління відходами у формі перегляду відеоролику «Свідомо про сортування сміття».

16 березня заступник директора з НВР Зоя Туряниця та викладач Наталія Приходько провели для працівників закладу освіти захід з підвищення обізнаності з управління відходами у формі екологічного всеобучу на тему «Сортуй сміття – рятуй життя».

17 березня викладач біології та екології коледжу Людмила Буц провела зустріч зі студентами коледжу у форматі круглого столу «Сортування відходів – запорука збереження довкілля», присвячену тематиці управління відходами.

Учасники освітнього процесу удосконалили свої знання щодо необхідності та правильності розподілу побутових відходів на різні групи для подальшої їх переробки.