15 березня 2023 року відбулась онлайн-зустріч студентів 21ДО групи спеціальності 012 Дошкільна освіта освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра із викладачами Коледжу, які презентували вибіркові освітні компоненти, що зможуть обрати здобувачі освіти у 2023-2024 навчальному році.

фото

Завідувач відділення дошкільної та середньої освіти Людмила Капелько наголосила на важливості вибору навчальних дисциплін задля побудови студентом індивідуальної освітньої траєкторії. Голова циклової комісії професійно-педагогічної підготовки Тетяна Біліченко представила каталог вибіркових освітніх компонентів на наступний навчальний рік, зазначила, що детальну інформацію можна знайти на офіційному веб сайті Коледжу, де й ознайомитися з анотаціями до таких дисциплін.

Сподіваємося, що ця зустріч допоможе здобувачам освіти зробити правильний та усвідомлений вибір.

фото 1фото 2фото 3фото 4фото 7фото 8фото 9