ollege Name5

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Малювання – це чудовий спосіб заспокоїти тіло й думки. Якщо відволікти людину від джерела стресу та дозволити трохи помалювати, це допоможе їй швидше впоратися з важкими емоціями.

Малювання – своєрідне медитативне заняття, що сприяє звільненню розуму від думок, спричинених стресом. Тож коли відчуваєте, що ситуація загострюється, беріть книжку-розмальовку або чистий аркуш паперу, фломастери й малюйте. Це допоможе розслабитися.

imgonline com ua Resize DESVMiovenSPi

 

Використовуючи різні поєднання кольорів, можна створити унікальний малюнок. Секрет творчості в тому, як людина виражає себе за допомогою малювання. Не обов'язково прагнути, щоб малюнок був ідеальним. На креативність особистості впливає сам процес: уява її унікальна, тому й результат творчої праці теж буде унікальним.

Малювання може допомогти відволіктися. Це чудовий спосіб упоратися з легкою тривогою, зосередитися на процесі роботи, що водночас заспокоює мозок і знижує частоту пульсу.

На черговій зустрічі «МАЛЮВАННЯ ЯК МЕТОД ЗЦІЛЕННЯ ТА ВІДНОВЛЕННЯ ВЛАСНОГО ЗДОРОВ’Я» в рамках проєкту «Завжди поруч» педагоги Коледжу ознайомилися з технікою малювання поліетиленовими пакетами й повітряними кульками та вкотре впевнилися – їхня творчість не має меж.

Емоційна й цікава зустріч додала викладачам творчого натхнення й надихнула на нові професійні звершення.

imgonline com ua Resize 7WoT3SP4DIHf7imgonline com ua Resize 9WGqmT593mfimgonline com ua Resize NTHsW5wTXLAZdPeVimgonline com ua Resize yQgi4WFU1Nkf0

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru