ollege Name5

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

    З нагоди річниці від дня народження Тараса Шевченка, видатного українського поета, письменника (драматурга, прозаїка), художника (живописця, гравера), громадського та політичного діяча викладачі української словесності Коледжу взяли участь у покладанні квітів до пам’ятника Шевченку та провели низку заходів.

imgonline com ua Resize LZXOMjc3PJqHbPO

 

    9 березня відбувся літературний вернісаж «В своїй хаті своя правда, І сила, і воля…», що підготувала викладач української літератури Людмила Корзюкова зі студентами 11ДО групи. Торкнулися сторінок життя Т.Г. Шевченка; переглянули його картини; декламували поезії – «Минають дні…», «Колись дурною головою», «Сон», «Мені однаково…», «Не завидуй багатому», «Садок вишневий коло хати»; послухали пісні на слова поета – «Заповіт», «Утоплена», «З Холодного яру», «Тополя» – у виконанні сучасних співаків і гуртів.
    10 березня студенти 11Тр та 11ТП груп долучилися до перегляду онлайн- журналу «Шевченко – знайомий незнайомець», що організувала викладач української літератури Оксана Сорока. Юнаки дізналися невідомі факти біографії митця, переосмислили стереотипи щодо його особистості, дійшли висновку, що творчість Кобзаря актуальна: образ Тараса Шевченка сьогодні живе в мистецтві сучасних художників, дизайнерів одягу, фотографів, творців графіті й мемів в інтернеті.
    13 березня викладач української літератури Олена Усок зі студентами 21ДО групи здійснили літературно-мистецьку онлайн-мандрівку «Глухів і Глухівщина у творчості Тараса Шевченка». Згадали, що у Глухові поет бував тричі. Саме через наше місто пролягав шлях повернення останків Кобзаря на рідну Україну. Глухів згадує Шевченко в поемах «Сон», «Іржавець», у повісті «Капітанша».
    Свідомо занурюючись у поетичні рядки, вкотре переконуємося, що Тарас Шевченко звертається до сучасників, усвідомлюємо непоборність істинної справедливості, прагнення до волі й правди, що змалку й доостанку відоме кожному українцеві.

imgonline com ua Resize CTBU6KnSRFdpO

imgonline com ua Resize diUZ8nsgd9

imgonline com ua Resize ENzPf6RiJtFMa

imgonline com ua Resize kbdhU8QV81X

imgonline com ua Resize oNC3aSKsY5H9t

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru