ollege Name5

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru
Разом із Видатними Лідерами Сучасності: Цінності, Досвід, Знання, Компетентності і Технології для Формування Успішної Особистості та Трансформації Оточуючого Світу
 
Для  фізиків, математиків, IT -шників і програмістів, спортсменів, медиків, мистецтвознавців, артистів, біологів, хіміків, економістів, філологів, лінгвістів, юристів, істориків, політологів, міжнародників, географів, філософів, фахівців з держуправління, технічних, природничих та педагогічних наук, а також керівників всіх рівнів та тих, хто готовий ними стати в найближчій перспективі

Понад 100 Видатних Лідерів Сучасності разом з Вами протягом 2 місяців.
(180 годин чистого Натхнення, Ідей, Досвіду та Нових Знань).
Програма входить до Міжнародних Програм FP&NL, які дають змогу Вашому навчальному закладу потрапити до міжнародних рейтингів університетів, а також міжнародних рейтингів кращих шкіл та коледжів та увійти до європейського освітнього простору!
The International Historical Biographical Institute (Dubai ­ - New York - Rome - Burgas - Jerusalem - Beijing) запрошує керівників закладів освіти і науки, вихователів дошкільних закладів, методистів, вчителів та науково-педагогічних працівників взяти участь у XII Міжнародній програмі підвищення кваліфікації керівників закладів освіти і науки, а також педагогічних та науково-педагогічних працівників Разом із Видатними Лідерами Сучасності: Цінності, Досвід, Знання, Компетентності і Технології для Формування Успішної Особистості та Трансформації Оточуючого Світу“. Вона фінансується за рахунок міжнародного  гранту в еквіваленті EUR 1 200 000, наданого IHBI за фінансової підтримки  ОАЕ, Італії, Болгарії, США, Ізраїлю та Китаю, а також залучення благодійних внесків.
Міжнародну програму підвищення кваліфікації керівників закладів освіти і науки, а також педагогічних та науково-педагогічних працівників адаптовано відповідно до Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. №800 із змінами, внесеними згідно з постановою Кабінету Міністрів України №1133 від 27.12.2019.
Ви прослухаєте лекції та виступи відомих світових лідерів в сфері політики, бізнесу, науки, культури, освіти, зокрема,   Джеймса Камерона, Стівена Спілберга, Джефрі Кунса, Стівена Кінга, Джоанн Роулінг, Леді Гаги, Джулії Робертс, Джорджа Сороса, Мішель Обами, Хілларі Клінтон, Камали Харріс, Елона Маска, Джеффа Безоса, Рея Даліо, Еммануеля Макрона, Сергія Бріна і Ларрі Пейджа, Майка Тайсона, Крістофера Нолана, Джорджа Мартіна, Дєна Брауна, Меріл Стріп, Тома Круза, Марго Роббі,  Річарда Бренсона, Кеті Перрі та інших.
Забезпечується переклад або субтитрування, крім того наявна можливість дивитися в оригіналі англійською мовою з субтитрами.
Форма участі: дистанційна, в режимі відеозапису, що дозволяє переглядати виступи та лекції в зручний для себе час(зранку, по обіді, ввечері, вночі).
Реєстрація на Програму:  на постійній основі до 8 квітня 2023 року.

Тривалість Програми: з 7 квітня до 27 травня 2023 року. 

Вручення Міжнародних Сертифікатів: 25-27 травня 2023 року.

В Програмі візьмуть участь понад 100 Видатних Лідерів Сучасності.

Що дає Вам участь в цій програмі?
·Дозволить Вам успішно продовжити трудову угоду чи контракт у 2023 році, адже наявність сертифікату про міжнародне підвищення кваліфікації чи стажування, це основна передумова допуску для участі в конкурсі на зайняття посади, згідно законодавства України.
·    Дозволить Вам успішно пройти атестацію та отримати наступні кваліфікаційні категорії та вчені іпедагогічні звання, адже приймаючі участь в Міжнародній Програмі, Ви підтверджуєте свій міжнародний науковий та освітній досвід, що призведе до відчутного підвищення зарплати та появі перспектив стрімкого кар’єрного зростання, дозволить Вам реалізувати Ваші амбіції щодо Зростання, Розвитку та Досягнень.
·    Сертифікат про проходження Міжнародної програми на 180 годин або 6 кредитів ECTS(з них 15 годин передбачено під питання інклюзивної освіти/0,5 кредиту ECTS), в якому зазначено  отримання Вами Міжнародного освітнього гранту №EG/U/22-23/06/08 та загальні, ключові та професійні компетентності, набуті під час проходження програми,  які вимагаються Міністерством освіти і науки України.
·    Присвоєння кваліфікацій Міжнародного Керівника Категорії Б в галузі Освіти чи Науки, згідно класифікації ЮНЕСКО та Міжнародного Вчителя/Викладача, що підтверджує високий рівень отриманої кваліфікації і дозволяє, в тому числі, іноземцям, які  мають диплом про вищу освіту, претендувати на роботу і займати посади в галузі освіти або науки та визнається в 120 країнах світу, зокрема, Близького Сходу,  Північної Африки, Китаї, Індії, Японії, Україні, США, країнах ЄС та Латинської Америки тощо.
·    Цікаві і знамениті спікери, яких Ви не зустрінете на жодних інших курсах. Це унікальна програма. Ви завжди зможете пишатися і в пристойній формі похизуватися перед колегами, учнями і власними дітьми тим, що проходили Міжнародну програму, де ключовими спікерами були Стівен Кінг, Джоанн Роулінг, Леді Гага, Джулія Робертс, Джорджа Сорос, Мішель Обама, Стівен Спілберг, Хілларі Клінтон тощо, тобто визначні особистості, які є прикладом для будь-якого покоління, відомі всьому світу, є моральними лідерами та по суті перетворилися  на Легенди. Вчиться у них і цитуйте їх.  Ваш кругозір, престиж, визнання, авторитет і значимість для оточення тільки зростатимуть.
Міжнародна програма підвищення кваліфікації керівників закладів освіти і науки, а також педагогічних та науково-педагогічних працівників розрахована на 180 годин. За наслідками проходження програми буде виданий  Міжнародний Сертифікат, оформлений відповідно до вимог українського законодавства, який засвідчує отримання Міжнародного освітнього гранту та проходження Міжнародної програми підвищення кваліфікації керівників закладів освіти і науки, а також педагогічних та науково-педагогічних працівників в обсязі 180 годин або 6 кредитів ECTS (з них 15 годин передбачено під питання інклюзивної освіти/0,5 кредиту ECTS) та отримані загальні, ключові та професійні компетентності, а також присвоєння кваліфікацій Міжнародного Вчителя/ Викладача, а також Міжнародного Керівника Категорії Б в галузі Освіти чи Науки, згідно класифікації ЮНЕСКО.
Витрати педагогічних працівників для участі в програмі складають 1800 гривень реєстраційного внеску. Кошти будуть спрямовані на потреби тимчасово вимушених переселенців з України. Міжнародним освітнім грантом покривається решта вартості програми, в розмірі 3500 EUR.
Реєстрація: Ви зможете приєднатися до Програми до 8 квітня 2023 року через офіційну електронну пошту Інституту:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Будь-ласка, проінформуйте про це Ваших колег, зокрема, які разом з Вами бажають розвиватися в професійному напрямку та своїми знаннями, набутим досвідом та зусиллями змінювати Оточуючий Світ та перетворювати Україну на могутню, багату та процвітаючу країну.
Для реєстрації необхідно виконати декілька простих кроків:
1. Надішліть наступну інформацію на наш офіційний e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Прізвище, Ім’я По-Батькові українською мовою в давальному відмінку та Ім’я і Прізвище англійською мовою, як в закордонному паспорті (для Міжнародного Сертифікату).
Дату Вашого народження
Своє місто і область
Місце роботи і Посаду
Свій  e-mail  і Cвій мобільний телефон
В темі Вашого листа обовязково вкажіть – Реєстрація на міжнародну  програму!
2. Після проведення Вашої реєстрації на програму Вам будуть виставлені платіжні реквізити для сплати реєстраційного внеску, а після підтвердження оплати, Ви отримаєте доступ до закритого каналу, де з початком програми будуть розміщуватися лекції та виступи наших спікерів.
Координатор і офіційний представник IHBI в Україні, доктор історичних наук, професор Недужко Юрій Вікторович   
   Програма входить до Міжнародних Програм FP&NL, які дають змогу Вашому навчальному закладу потрапити до міжнародних рейтингів університетів, а також міжнародних рейтингів кращих шкіл та коледжів та увійти до європейського освітнього простору!
                                                 IHBI (ihbiagency.org)
                                 https://ihbiagency.org/#/rankings/9
Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru