Завершився триденний Всеукраїнський марафон освітніх практик «Нова українська школа: реалізація варіативних модулів з ігрових видів спорту», організований Міністерством освіти і науки України, Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти», Комітетом з фізичного виховання та спорту МОН України, ГО «Ukraine Active», ГО «ДжуніорЗ», МБФ «Parimatch Foundation», спортивними федераціями, у якому 07–09 березня 2023 року взяла участь викладач фізичної культури коледжу Марина Залюбівець.

У ході марафону вчителі й фахівці із фізичної культури та спорту нашої країни засвідчили унікальну можливість щодо реалізації занять фізичною культурою і спортом – продемонстрували варіативні модулі з таких ігрових видів спорту, як регбі, корфбол, мінігандбол, петанк, бадмінтон, баскетбол 3х3 (стрітбол), рінго, фістбол та фрізбі.