Волонтерська діяльність – найкраща школа випробування моральних якостей, що дає можливість студентам переосмислити життєві цінності, задуматись над проблемами людського буття, вчить поважати людську гідність, формує високоморальні людські цінності – співчуття, безкорисливість, повагу до особистості, турботу й милосердя.
З початку вторгнення російської федерації на територію України в лютому 2022 року колектив коледжу (викладачі, працівники та студенти) приєдналися до волонтерського руху з допомоги ЗСУ: працюють у гуманітарних штабах, де допомагають збирати речі, продукти для біженців та переселенців, розфасовують та роздають пакунки гуманітарної допомоги багатодітним, малозабезпеченим сім´ям та пенсіонерам; збирають матеріал та плетуть маскувальні сітки, збирають кошти на потреби військових.

Волонтери з числа викладачів коледжу розробляють лекала, розкроюють, шиють балаклави, жилети для вставляння металевих пластин, устілки для взуття, підстилаючі килимки; Допомагають доставляти одяг, їжу, предмети побуту та гігієни на позиції військовослужбовцям.
Студент ІІ курсу Дмитро Яцюк разом з батьками виготовляє окопні свічки та забезпечує воском для їх виготовлення інших волонтерів. А також допомагає у розміщенні ВПО.
Студентка ІV групи Альона Шепет працює швачкою на одному з підприємств, яке займається пошиттям одягу для військових: форми та білизни.