24 лютого 2023 року в рамках співпраці, академічної мобільності студентів спеціальності 012 Дошкільна освіта Лебединського педагогічного фахового коледжу імені А.С. Макаренка та ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка» в онлайн форматі була організована та проведена гостьова лекція «Особливості організації життєдіяльності дошкільників за освітньою програмою «Впевнений старт».

1677357070144 1677357070149

Лекторка Людмила Капелько, завідувач відділення середньої і дошкільної освіти, викладач фахових дисциплін, презентувала зміст програми для дітей молодшого, середнього та старшого дошкільного віку; ознайомила з навчально-методичними комплексами; розкрила переваги програми й акцентувала увагу майбутніх вихователів на особливостях організації життєдіяльності дошкільників і зручності впровадження цієї програми як такої, що забезпечує наступність між дошкільною та початковою ланками освіти й відповідає вимогам Базового компоненту дошкільної освіти як державного освітнього стандарту.
По закінченні презентації Людмила Григорівна продемонструвала практичне використання коректурних таблиць під час роботи з дітьми старшого дошкільного віку, залучивши до цієї діяльності студентів.
Викладачі та здобувачі освіти Лебединського педагогічного фахового коледжу подякували лекторці за цікаву та змістовну інформацію.