Відповідно до рішення педагогічної ради ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка», у ході тижня циклової комісії професійної освіти 23 лютого 2023 року у змішаному форматі відбулося засідання круглого столу «Практичні навички педагога цифрової доби».

Учасників заходу привітала й закликала до плідної роботи директорка Коледжу, канд. економ. наук Ірина Бояринова.
Зоя Туряниця, канд. пед наук, заступниця директора з навчально-виховної роботи, викладач ЦК професійної освіти, акцентувала свою увагу на проблемі дотримання правил оформлення списків використаних і рекомендованих джерел як складової методичної культури педагога цифрової доби.

Актуальність і результативність використання тестового контролю в умовах екстреного дистанційного навчання відбилися у виступі викладача ЦК професійної освіти, доктора філософії Тетяни Бикової. Також у поле інформаційного фокусу потрапили особливості використання хмарного сервісу Google Forms як цифрового інструментарію викладачів закладів фахової передвищої освіти.
Найбільш жваво обговорювалися проблеми щодо проєктування навчально-методичного забезпечення освітніх компонентів фахової передвищої освіти в розрізі реалізації компетентностей і результатів навчання освітньо-професійних програм. Власними know how у зазначеному полі поділилася голова ЦК професійно-педагогічної підготовки, доктор філософії Тетяна Біліченко.
Змішаний формат заходу забезпечив Центр профорієнтаційної роботи та цифрової підтримки освітнього процесу ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка».

Засідання круглого столу відбулося в атмосфері співробітництва й інтерактиву завдяки модерації методиста Коледжу Світлани Крученко.
Доведена ефективність змішаного формату сприятиме розширенню організаційних можливостей щодо проведення колективних заходів за участі членів освітнього процесу Коледжу, закладів-партнерів та стейкхолдерів.