23 лютого стартував Всеукраїнський марафон освітніх практик «Чирлідинг – універсальна форма мотивації та активізації учнів на уроках з фізичної культури і до фізкультурно-оздоровчої діяльності», організований Міністерством освіти і науки України, Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти», Комітетом з фізичного виховання та спорту МОН України, ГО «Ukraine Active».
У рамках марафону відбувся перший семінар-практикум «З чого початиза провадження чирлідингу в закладі освіти: урочна, позаурочна тапозашкільна діяльність?», у якому взяли участь викладачі фізичної культури Марина Залюбівець, Сергій Гаркавина та Ігор Кучер.

Чирлідинг – складно-координаційний вид спорту, що поєднує в собі характерні риси художньої та спортивної гімнастики, акробатики й різних танцювальних напрямків.
Тож чекаємо на два наступні семінари-практикуми, присвячені чирлідингу, що відбудуться на початку березня.