З метою увічнення великої людської, громадянської й національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, викладачі Коледжу провели низку заходів.

Марина Залюбівець зібрала студентів на онлайн-годину пам'яті «Герої не вмирають…», де було засвідчено хроніки Майдану – символу боротьби за незалежність. Викладачі історії Оксана Сидоренко й Олександр Грибенко провели інформаційні хвилини, присвячені проблематиці державотворення сучасного виміру. У кабінеті суспільних дисциплін було оновлено тематичну виставку документів, друкованих видань і фотоматеріалів «Революція Гідності», а в бібліотеці Олена Обливанець виклала літературні оповіді «Пам'ятаємо Героїв Небесної Сотні».

3 4

Класні керівники організували перегляд документальних фільмів «Революція Гідності»(2014), «Правий сектор: радикальний синдром»(2014), «Чорні тіні Майдану»(2015), «Острів небайдужих»(2016) й залучили студентів до подальшого їх обговорення.

5 6

Пам'ятаймо тих, хто 2014-го відстояли свій вибір на користь демократичних цінностей й особистої свободи. Як і тоді, маємо вистояти сьогодні.
Заради пам'яті Героїв Небесної Сотні. Заради пам'яті про воїнів, які загинули, захищаючи майбутнє України.

7 8

Заради пам'яті ГЕРОЇВ, які НЕ ВМИРАЮТЬ.