02 лютого 2023 року викладач фахових дисциплін Тетяна Бикова провела відкрите лекційне заняття «Легка промисловість як багатогалузевий комплекс господарства України» з освітнього компоненту «Організація та планування роботи підприємств легкої промисловості».

lec2

Здобувачі освіти, які навчаються за спеціальністю 015.36 Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості) разом із запрошеними гостями – викладачами та адміністрацією ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка» й Рубіжанського індустріально-педагогічного фахового коледжу – мали нагоду уточнити зміст ключових понять і встановити між ними відповідність. Також з’ясували структуру легкої промисловості; визначили її місце на міжгалузевому рівні економіки, оцінили стан та спрогнозували можливості розвитку галузі з урахуванням проблем сьогодення.

Наприкінці лекційного заняття дійшли висновку, що українська промисловість буде перспективною тоді й лише тоді, якщо в ній працюватимуть оптимістично налаштовані фахівці.