Відокремлений структурний підрозділ «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка» запускає програму внутрішньої академічної мобільності.

Запрошуємо вас приєднатись!

ПРОГРАМА ВНУТРІШНЬОЇ АКАДЕМІЧНОЇ МОБІЛЬНОСТІ ДЛЯ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ, ЯКІ ВНАСЛІДОК ВОЄННИХ ДІЙ ВТРАТИЛИ МОЖЛИВІСТЬ У ПОВНОМУ ОБСЯЗІ ЗАБЕЗПЕЧИТИ НАВЧАННЯ У СВОЄМУ ЗАКЛАДІ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ!

ukraina

Відокремлений структурний підрозділ «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка» виявляє бажання підтримати студентів і надати допомогу тим із них, хто тимчасово не в змозі навчатися у своїх закладах фахової передвищої освіти.

Ми запускаємо ПРОГРАМУ ВНУТРІШНЬОЇ АКАДЕМІЧНОЇ МОБІЛЬНОСТІ!

Приєднуйтесь – і станьте активними учасниками нашої освітньої спільноти!

Будемо раді зустрічі з українськими здобувачами фахової передвищої освіти, які бажатимуть вивчати певні освітні компоненти за спеціальностями:

- 012 Дошкільна освіта;

- 014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології);

- 014.11Середня освіта (Фізична культура);

- 015.36 Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості);

- 015.37 Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології);

- 015.38 Професійна освіта (Транспорт)

за програмою внутрішньої академічної кредитної мобільності, що триватиме до кінця 2022–2023 навчального року.

Здобувач освіти – учасник цієї програми – за результатами навчання отримає академічну довідку, котра засвідчуватиме реалізацію його права на академічну мобільність, що підтверджуватиме опанування здобувачем освіти певних освітніх компонентів та отримання відповідної кількості кредитів ЄКТС. Ця довідка слугуватиме підставою для визнання відповідних кредитів за основним місцем навчання.

Участь у програмі академічної мобільності безкоштовна.

Освітній процес за програмою академічної мобільності здійснюватиметься з використанням інформаційно-комунікаційних технологій (дистанційно) із застосуванням додатків Google Classrom.

Для участі в програмі академічної мобільності заповніть цю ФОРМУ, завантажте фото чи скан-копії необхідних документів і чекайте на дзвінок нашого координатора академічної мобільності.

Ми зателефонуємо вам протягом доби (з моменту отримання заповненої форми) й розповімо про все детальніше.

офіційний веб-сайт: ppk.gnpu.edu.ua

e-mail: ppk_gnpu@ukr.net