lec

Лекторка Аліна Клепик, практичний психолог закладу дошкільної освіти № 130 м. Києва, розкрила визначення поняття пристосування дитини до умов перебування в дошкільному закладі; розповіла про ступені адаптації дитини, а також про особливості формування здатності до адаптації в дітей раннього віку.
Практичний психолог наголосила, що до проблеми стресових ситуацій, які можуть виникнути з дитиною під час її перебування в дитячому садку, треба підходити грамотно: намагатись обмежувати її від цього, тому що основна спільна задача педагогів – допомогти дитині (за можливості) безболісно ввійти в життя й діяльність дошкільного закладу.
Здобувачі фахової передвищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта та їх педагоги-наставники щиро подякували Аліні Володимирівні за інформацію та набутий досвід.