27 січня 2023 року в актовій залі Коледжу відбулися загальні збори трудового колективу з порядком денним щодо погодження кандидатури на посаду директора освітнього закладу.
На зборах були присутні представники Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка – ректор Олександр Курок, помічник ректора Володимир Новіков, голова профспілкового комітету викладачів та співробітників університету Лідія Токарик.

DSC 0631

Ректор університету Олександр Курок подякував попередньому очільнику закладу освіти Олександру Ребченку за багаторічну працю.

DSC 0630

Члени загальних зборів одноголосно підтримали кандидатуру Ірини Бояринової на посаду директорки коледжу.

DSC 0635

Щиро вітаємо Ірину Олександрівну та бажаємо плідної праці й успіхів на посаді директора ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка».