Соборність – не лише пам’ять про спільне минуле, а й згуртована співпраця заради майбутнього: коли люди з різних регіонів країни разом працюють, створюють знакове й важливе, борються з окупантами, лікують, рятують, навчають – тримають тил – це і є соборність у сучасному розумінні.
23 січня викладачі ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка» Оксана Сорока та Оксана Сидоренко провели зі здобувачами освіти І–ІІ курсів історико-патріотичну гру-вікторину «Ми – єдина держава, ми – єдиний народ» з нагоди Дня Соборності України. Викладачі ознайомили студентів із історією становлення свята, обговорили складне становище нашої держави сьогодні, згадали сучасних героїв, які боронять цілісність і свободу нашої соборної і незалежної держави.
Під час вікторини студенти продемонстрували глибокі знання з історії України, української літератури, географії та народознавства. Кожен учасник заходу мав можливість висловити думку щодо розуміння понять «патріотизм», «незламність українського народу», «соборність» і їх актуальність сьогодні, а також про те, яке значення матиме перемога над ворогом у цій війні для майбутнього розвитку України.