З метою реалізації стратегії розвитку коледжу в сучасних умовах та покращення якісних показників діяльності педагогічними працівниками здійснюється ряд важливих заходів, що підвищують загальний рейтинг закладу освіти.

Відповідно до нормативних законодавчих освітніх актів і внутрішніх положень про підвищення кваліфікації педагогічних працівників та про порядок реалізації права на академічну мобільність у період із листопада по грудень 2022 року було реалізовано міжнародну діяльність і міжнародну академічну мобільність (у форматі підвищення кваліфікації) між Відокремленим структурним підрозділом «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка» та одним із міжнародних закладів освіти – The International Historical Biographical Institute (DubaiNewYorkRomeBurgasJerusalemBeijing) (адреса: Academiccity Emiratesroad Dubai-UAE P.O. Box: 141144).

У рамках індивідуальних запрошень та згідно з досягнутими домовленостями між двома закладами освіти в розрізі міжнародної співпраці стосовно дистанційної реалізації VIII Міжнародної програми підвищення кваліфікації керівників закладів освіти і науки, а також педагогічних та науково-педагогічних працівників «Разом із Визначними Лідерами Сучасності: Цінності, Досвід, Знання, Компетентності й Технології для Формування Успішної Особистості та Трансформації Навколишнього Світу», у Дубаї, Римі, Бургасі, Нью-Йорку, Єрусалимі, Пекіні пройшла підготовка педагогічних/науково-педагогічних працівників коледжу: Бояринової І.О., директора коледжу, к. е. н., доцента, й Капелько Л.Г., завідувача відділення технологічної освіти, викладача вищої кваліфікаційної категорії.

Наші викладачі стали учасниками Міжнародного освітнього гранту №EG/B/22/10/12 у рамках Міжнародного освітнього проєкту «Схід-Захід», наданого IHBI за фінансової підтримки ОАЕ, ЄС, США, Ізраїлю та Китаю.

Під час реалізації програми мобільності учасники підвищили свій професійний рівень відповідно до міжнародних стандартів і державної політики в галузі освіти й забезпечення якості освіти. Вивчали напрямки щодо формування у здобувачів освіти спільних умінь та навичок у сфері ключових управлінських та комунікаційних компетентностей, у використанні інформаційно-комунікативних та цифрових технологій в освітньому просторі, створенні безпечного та інклюзивного освітнього середовища; в опануванні новітніми технологіями й тенденціями розвитку закладів професійної та професійно-технічної освіти.

Згідно з результатами реалізації пункту міжнародної діяльності учасники отримали міжнародні сертифікати, що засвідчують успішне проходження Міжнародної Програми в Дубаї, Римі, Бургасі, Нью-Йорку, Єрусалимі, Пекіні.

Крім того, директор цієї Міжнародної Програми професор Річард Дженкінс присвоїв Бояриновій І.О. та Капелько Л.Г. кваліфікацію «Міжнародний керівник Категорії Б у галузі освіти та науки відповідно до кваліфікації ЮНЕСКО» та «Міжнародний Вчитель/Викладач».

Учимо, навчаємось, удосконалюємося, змінюємо навколишній світ і будуємо успішне майбутнє!