Учасники новоствореного Центру профорієнтаційної роботи й цифрового забезпечення освітнього процесу прийняли участь (Гаврилов І.П., Сорока В.В.) та педагогічні працівники Коледжу (Бояринова І.О.,Заїка А.О.,БіліченкоТ.М., Капелько Л.Г.)прийняли участь в міжнародній науково-практичній конференції «Інформаційно-ресурсне забезпечення освітнього процесу в умовах диджиталізації суспільства», яка проходила за підтримки Науково-методичного центру ВФПО. Представники нашого коледжу долучилися до обговорення питань щодо механізму упровадження підготовки фахівців у закладах фахової передвищої освіти України за змішаною та дистанційною формами освіти.

В ході конференції відбувся обмін досвідом і обговорення питань цифровізації освіти в середовищі професіоналів-практиків в галузі диджиталізації суспільства, зокрема: використання цифрових технологій в умовах правового режиму воєнного стану; використання і розвиток платформ для цифрової освіти; створення електронних засобів навчання: електронних підручників та посібників, масових відкритих онлайн-курсів (МООС), інтерактивних підручників нового покоління, організація роботи бібліотеки в умовах змішаної та дистанційної освіти; освіта дорослого населення в умовах диджиталізації суспільства; розвиток цифрової, проєктувальної, інформаційної та медійної компетентностей педагогів.

Отримані знання учасники конференції використовуватимуть у подальших проєтах Коледжу та освітньому процесі.

Разом до ПЕРЕМОГИ!