Останнього осіннього дня, 30 листопада 2022 року, у ВСП "Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка" відбулося чергове засідання педагогічної ради, мета якого - обговорення й вирішення нагальних питань з освітньої та організаційної робот.

Головувала на засіданні в. о. директора Коледжу Ірина Бояринова.

У порядку денному було окреслено такі питання:

1. Про організацію та перспективи розвитку профорієнтаційної роботи й цифрового забезпечення освітнього процесу.

Доповідав: відповідальний секретар приймальної комісії Іван Гаврилов.

2. Про стан співпраці Коледжу в розрізі спеціальностей із роботодавцями, експертами галузей та перспективи в організації їх залучення до освітнього процесу.

Доповідала: завідувач навчально-педагогічними практиками Марина Кривошей.

3. Про стан працевлаштування здобувачів фахової передвищої освіти, їх адаптації до практичної діяльності.

Доповідали: завідувачі відділень технологічної і професійної освіти Людмила Капелько та Сергій Шилко.

4. Про організацію оцінювання навчальних компонентів, започаткування роботи електронного журналу оцінювання успішності студентів.

Доповідали: керівник Центру ПР й ЦЗОП Іван Гаврилов.

​5. Про допуск здобувачів фахової передвищої освіти до зимової заліково-екзаменаційної сесії.

Доповідали: завідувачі відділень технологічної та професійної освіти Людмила Капелько та Сергій Шилко.

6. Про стан академічної доброчесності в Коледжі.

Доповідали: в. о. директора Ірина Бояринова та заступник голови Групи забезпечення академiчноi доброчесностi Коледжу Тетяна Бикова.

7. Про особливостi комунікації класного керівника зі студентами групи під час дистанційного навчання в умовах воєнного стану.

Доповiдала: заступник директора з навчально-виховноi роботи Зоя Туряниця.

8. Про запобігання та протидії булінгу в освітньому середовищі.

Доповідала: практичний психолог Ольга Капоріна.

В обговоренні взяли активну участь голови ЦК, класні керівники й інші члени педагогічної ради.

В. о. директора прозвітувала про виконану роботу в аспекті налагодження співпраці із зовнішніми стейкхолдерами Коледжу та про стан академічної доброчесності й наявного ліцензованого програмного забезпечення щодо перевірки на плагіат наукових робіт здобувачів освіти й педагогічного персоналу.

Засідання педагогічної ради відбулося на рівні. Члени педради позитивно сприйняли нововведення в Коледжі й проголосували за їх утілення в діяльність освітнього закладу. Заслухана інформація доповідачів була ухвалена педагогічною радою.