Важливим елементом співпраці зі стейкхолдерами є отримання відгуків на студентів-практикантів або випускників коледжу, що є показником якості підготовки здобувачів освіти за відповідною ОПП.

25 листопада 2022 року в онлайн-режимі відбулася зустріч випускників спеціальності 012 Дошкільна освіта з керівником ОПП «Дошкільна освіта» Людмилою Капелько та головою циклової комісії професійно-педагогічної підготовки Тетяною Біліченко.

Метою заходу було залучити випускників, які працюють за цією спеціальністю, до продуктивної та конструктивної дискусії стосовно обговорення мети, цілей і програмних результатів освітньо-професійної програми  «Дошкільна освіта».

Учасники активно й плідно попрацювали над її змістом, обговорили зміни до наповнення згідно з новими освітніми реаліями в галузі дошкільної освіти.

Зібрана інформація під час обговорення (відгуки, пропозиції від учасників) у подальшому слугуватимуть основою для вдосконалення змісту і якості підготовки здобувачів фахової передвищої освіти за освітньо-професійною програмою «Дошкільна освіта».