22 листопада 2022 року з робочим візитом до м. Шостка прибула делегація від нашого ЗФПО у складі в. о. директора Ірини Бояринової, керівника ОПП «Дошкільна освіта» Людмили Капелько, голови циклової комісії професійно-педагогічної підготовки Тетяни Біліченко та представника Центру сприяння працевлаштування здобувачів фахової передвищої освіти Коледжу Руслана Горєлого.

Відвідали комунальний заклад «Шосткинський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 1 "Дзвіночок" Шосткинської міської ради».

Мета цієї зустрічі – залучити організації, куди входять роботодавці-партнери, до моніторингу та процедур щодо забезпечення якості освітньо-професійної програми Коледжу «Дошкільна освіта».

Як результат, між закладами освіти був підписаний Меморандум про співпрацю, основною ціллю якого є розробка та якісне втілення складових освітньо-професійної програми «Дошкільна освіта» в різноманітні спільні проєкти Коледжу й «Дзвіночка», спрямованих на підвищення рівня якості фахової передвищої освіти, удосконалення професійної підготовки фахівців цієї галузі, які мають першочергову затребуваність на ринку праці України.

У ході робочої зустрічі обговорили майбутні заходи стосовно залучення ДНЗ «Дзвіночок» до освітнього процесу згідно зі змістом ОПП й відповідним стандартом, розкрили суть і пояснили зміст ОПП.

Методист Наталія Шалда зауважила, що, зважаючи на вимоги сучасної програми Нової української школи, необхідно посилити підготовку вихователів щодо соціально-комунікативного розвитку дошкільників, розвивати самостійне мислення майбутніх школярів та їхні розумові здібності. Тому в змісті програми було б доречно посилити компетентнісну складову щодо підготовки молодого спеціаліста, давати ширші знання з новітніх педагогічних stem- технологій, формувати вміння налагоджувати співпрацю з батьками вихованців у напрямі розвитку дитини дошкільного віку відповідно до її інтелектуальних та соціальних можливостей.

Гостей, членів проєктної групи Коледжу, «Дзвіночок» на чолі із завідувачкою Ольгою Неселевською зустрів надзвичайно тепло. Вразила дружня атмосфера закладу, високий рівень професіоналізму й найголовніше – любов і самовіданність до своєї праці та, звичайно, до дітей!

Очільниця ДНЗ Ольга Неселевська й методистка Наталія Шалда поділилися досвідом роботи; продемонстрували отримані відзнаки й подяки всеукраїнського рівня, власні навчально-методичні розробки; показали матеріальне забезпечення.

З такими вихователями захотілося потрапити в минуле, у безтурботне дитинство й у садочок, де їлася б і манна каша залюбки!