МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ МІЖ ВСП «ППФК ГНПУ ІМ. О. ДОВЖЕНКА»ТА УПРАВЛІННЯМ ОСВІТИ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

22.11.2022 року адміністрацією нашого ЗФПО під керівництвом виконувача обов’язків директора ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка» Ірини Бояринової з метою розширення географії закладів / організацій-партнерів Коледжу в освітній і професійно-орієнтованій діяльності, відбулося підписання Меморандуму про співпрацю з Управлінням освіти Шосткинської міської ради (начальник Наталія СЕРГЕЙКО).

Метою цього Меморандуму є консолідація зусиль ППФК та Управління освіти, спрямованих на проведення широкого синергетичного спектру освітньо-наукових, національно-патріотичних, культурно-просвітницьких, інноваційно-виховних, професійно-орієнтованих спільних заходів у закладах освіти м. Шостки та Коледжі.

У ході робочої зустрічі відбулось обговорення важливих проблемних питань й обмін досвідом стосовно адаптації освітнього процесу закладів освіти м. Шостки та м. Глухова в умовах воєнного часу й енергетичних обмежень. Керівництвом було окреслено низку застосованих заходів щодо збереження при цьому якості освітніх послуг для здобувачів освіти.

Сторони домовилися про тісну й довготривалу співпрацю на основі партнерства, взаємодопомоги та взаємної підтримки, цілями якої є налагодження ефективності взаємодії представників ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка» та закладів освіти м. Шостка.

Також сторони зобов'язуються співпрацювати задля досягнення спільних цілей, завдань й інтересів.