Чому живе, і сам не знаю,
В моєму серці стільки літ

Ота стежина в нашім краї

Одним одна коло воріт.

23 листопада 2022 року з метою вшанування пам'яті українського поета-пісняра, перекладача, літературного критика Андрія Самійловича Малишка в рамках естетичного й національно-патріотичного виховання студентської молоді викладачі української літератури Олена Усок та Людмила Корзюкова організували зустріч у літературній вітальні в онлайн-форматі «Неспокій і талант – два крила долі поета-пісняра Андрія Малишка».

Здобувачі освіти «пройшлися» життєвим шляхом поета-пісняра. Послухали його поетичні твори, покладені на музику, що звучали у виконанні українських співаків – Оксани Білозір («Вчителько моя...»), Олександра Пономарьова («Пісня про рушник»), Дмитра Гнатюка («Моя стежина»). Дізналися, що у 2003 році Національний банк України випустив в обіг 2-гривневу пам'ятну монету, присвячену поетові, а славнозвісна «Пісня про рушник» була перекладена 35-ма мовами світу.

Також із нагоди 110-річниці бібліотекар коледжу Олена Обливанець підготувала змінну виставку творів і добірку матеріалів про Андрія Малишка «Я візьму той рушник, розстелю, наче долю».

Любив поливати сад. Насіяв чорнобривців. Любив життя…

Андрій Малишко й зараз живе у своїх задушевних поезіях і піснях, що стали справжніми мистецькими шедеврами.

Де ти, моя стежино,
Де ти, моя єдина?
Ота стежина в ріднім краї –
Одним одна коло воріт?