15.11.2022 року було проведено робочу нараду, де йшлося про організацію і стан  внутрішньогозабезпечення якості освітньо-професійних програму коледжі.

У роботі взяли участь керівники проєктних груп ОПП, група забезпечення ОПП «Дошкільна освіта», методист і  викладачі коледжу, які поєднують основну роботу з експертною діяльністю в НАЗЯВО.

Учасники наради аналізували стан дотриманнявизначенихпроцедур стосовно розробки, затвердження, моніторингу й періодичного перегляду освітньо-професійнихпрограм.

Заступник директора з НР Ірина Бояринова особливу увагу приділила питанню моніторингу ОПП «Дошкільна освіта». При цьому зазначила, що освітньо-професійна програма має чітко сформульовані цілі й мету, що відповідають місії та стратегії закладу освіти й визначаються з урахуванням тенденцій розвитку спеціальності.

Перед керівником проєктної групи Людмилою Капелькою, головою ЦК Тетяною Біліченко, групою забезпечення було поставлено завдання відповідно до затверджених правил і процедур здійснити самооцінювання зазначеної ОПП й моніторинг щодо інформації про кар’єрний шлях випускників, які здобували фахову передвищу освіту за освітньо-професійною програмою «Дошкільна освіта».

Артем Заїка, незалежний експерт у системі вищої освіти, зауважив, що задля успішної реалізації ОПП є потреба забезпечити ЗФПО, зокрема здобувачів освіти й педагогічних працівників, необхідною інформаційною і технічною підтримкою, особливо в умовах енергетичних обмежень.

Ірина Бояринова запропонувала внести зміни й доповнення в План роботи коледжу на 2022–2023 н. р. відповідно до поставленої задачі щодо створення вільного освітнього середовища, пристосованого до енергетичних обмежень. Зазначила, що забезпечення технічною підтримкою всіх учасників академічної спільноти коледжу можливе тільки завдяки реалізації поставленої мети.