День української писемності й мови в коледжі розпочався з онлайн-відкриття конкурсів – І етапу ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та І етапу ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентскої молоді імені Тараса Шевченка.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Зоя Туряниця всіх привітала зі святом, зазначила, що в цей нелегкий час Україна виборює незалежність і право на вільне життя.

Викладачі української мови і літератури Оксана Сорока, Олена Усок та Людмила Корзюкова нагадали здобувачам освіти про те, який внесок зробили Тарас Шевченко й Петро Яцик для розвитку й популяризації нашої мови. Зазначили, що українська мова – одна з наймилозвучніших і найпоширеніших мов світу, має найбільш і найменш уживаніші звуки, багата на зменшувальні форми тощо.

Словесники наголосили, що ми повинні бути патріотами й водночас не втрачати оптимізму й вірити в щасливе майбутнє української держави, про яку мріяв і про що писав Тарас Шевченко.

Наприкінці відеозустрічі філологи змотивували здобувачів освіти до участі в конкурсах: «Талановиті й здібні! Запрошуємо всіх вас узяти участь у мовно-літературних конкурсах. Україна переможе! Зі святом!»

Працівники закладу освіти долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту Національної єдності-2022.