01 листопада 2022 року о 9.00 у ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка» відбулося засідання педагогічної ради, на початку якого члени педради вшанували пам'ять загиблих унаслідок збройної агресії рф загальнонаціональною хвилиною мовчання.

У ході засідання було розглянуто ряд важливих питань. Зокрема, директор освітнього закладу Ребченко О.М. наголосив на тому, що основними пріоритетами дiяльностi коледжу є: сприяння обороні України й всебічна підтримка працівників та здобувачів освіти, які зі зброєю в руках встали на захист Батьківщини; безпечне освітнє середовище та безпека учасників освітнього процесу, підтримка мешканців окупованих територій і зруйнованих громад; ключове мобілізаційне завдання освітньої галузі – пристосування освітнього процесу до умов воєнного часу.

Практичний психолог Капоріна О.В. інформувала присутніх про адаптацію студентів І курсу до освітнього процесу під час воєнного стану; завідувач відділення технологічної освіти Капелько Л.Г. торкнулася питання стосовно переведення здобувачів освіти на навчання за кошти державного бюджету; головний бухгалтер коледжу Мелехіна М.Ю. наголосила, що в навчальному закладі створено інвентаризаційні комісії з метою проведення річної інвентаризації.

Також під час засідання педагогічної ради було затверджено кандидатуру координатора студентського самоврядування коледжу й нормативні документи, розроблені  Відокремленим структурним підрозділом «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка» – Положення про студентське самоврядування; Положення про наркопост, Положення про бібліотеку, Правила користування бібліотекою в новій редакції зі змінами та доповненнями.

Усі рішення члени педагогічної ради ухвалили одноголосно.