30 вересня відбулися вибори голови, заступника, секретаря та очільників секторів Студентської ради Коледжу. Головою Студентської ради Коледжу обрано Аліну Маслову (21ДО), заступником голови – Анастасію Разумних (21ФВ), секретарем – Аліну Куцопал (31ДО), очільником сектору дозвілля та культмасовий сектор – Євгенію Рекун (21ДО), очільником навчально-наукового сектору – Дар'ю Гордієнко (31ДО), очільником сектору дисципліни та порядку – Оксану Шинкаренко (31ДО), Очільником сектору з питань гуртожитку – Аліну Керничко (31ФВ), очільником інформаційного сектору та редколегії – Марію Лахно (11ДО), Очільником волонтерського сектору – Ольгу Руденко (41ДО), очільником сектору профорієнтації – Максима Шилка (11Тр), представником від коледжу у профспілковій організації студентів та аспірантів Глухівського НПУ ім. О. Довженка Альбіну Федотенко (41ДО).

Вітаємо новообраний склад Студентської ради Коледжу та бажаємо їм плідної роботи.

Голова студентської ради Коледжу – Аліна МАСЛОВА (21ДО).

Заступник голови Студентської ради Коледжу – Анастасія РАЗУМНИХ (21ФВ)

Секретар Студентської ради Коледжу – Аліна КУЦОПАЛ (31ДО)

Очільник сектору дозвілля та культмасовий сектор – Євгенія РЕКУН (21ДО).

Очільник навчально-наукового сектору – Дар'я ГОРДІЄНКО.

Очільник сектору дисципліни та порядку – Оксана ШИНКАРЕНКО (31ДО).

Очільник сектору з питань гуртожитку – Аліна КЕРНИЧКО (31ФВ).

Очільник інформаційного сектору – Марія ЛАХНО (11ДО).

Очільник волонтерського сектору – Ольга РУДЕНКО (41ДО).

Очільник спортивного сектору – Крістіна ВАСЬКОВСЬКА (31ФВ).

Керівник сектору профорієнтації – Максим ШИЛКО (11Тр).

Представник від коледжу у профспілковій організації студентів та аспірантів Глухівського НПУ ім. О. Довженка – Альбіна Федотенко (41ДО).