Щорічно 21 вересня відзначається Міжнародний день миру, який був заснований ООН для того, щоб підкреслити важливість миру між усіма країнами і безглуздість воєн. Сьогодні для нас це свято має особливе значення, адже українські захисники зі зброєю в руках відвойовують свободу, незалежність та можливість жити під мірним небом нам і нашим нащадкам.

Студенти коледжу висловили своє прагнення миру в малюнках (онлайн-виставка студентських малюнків«Я малюю МИР» – організатори: голова Ц(М)К виховних технологій Наталія Приходько та класні керівники), через написання тематичних есе «Хай буде мир у нашій рідній Україні» – організатори: викладачі української мови (Олена Усок, Оксана Сорока, Людмила Корзюкова). У онлайн-виставці малюнків взяли участь студенти: Тетяна Лагодієнко (11ДО), Богдан Попок (11ФВ), Аніта Соболь (11ДO), Людмила Смик (11ДО), Юлія Побіленська (11T), Марина Карабута (11ДО), Вікторія Ащаулова (21ДО), Людмила Краснояружська (21ДО), Аліна Маслова (21ДО), Марія Ішутіна (21ДО), Сніжана Смоліна (21ДО), Анастасія Акуловська (21ДО), Валерія Дудіна 21 (ФВ), Дар'я Лісненко (21ДО), Марина Яловенко (21ТЛС), Тетяна Кужнікова (22ТЛС), Богдана Копил (41ДО).

У читальній залі закладу освіти бібліотекар коледжу Олена Обливанець оформила тематичну книжкову виставку-заклик «Ми прагнемо миру!».

Fotoram.io 1

Fotoram.io1