ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім.О.Довженка» прийняв естафету вокального челенджу від Путивльського педагогічного фахового коледжу до дня вишиванки.

Червона калина

Вишиванка… Наші предки вважали, що вишиванка є оберегом від усього лихого, що може статися у людському житті, і намагалися закодувати в орнамент щастя, долю, життя та волю. Змінюються епохи, змінюється мода, а вишиванка залишається незмінною. Вишиванку носили наші бабусі, наші мами, її носимо ми і учимо наших дітей гордитися тим, що ми українці. Не можна зламати і знищити народ, у якого така давня історія, багата своїми традиціями. Україна і її народ були, є і будемо на віки вічні. Нас не зламати і не поставити на коліна.

Слава УКРАЇНІ!!!

Слава нашим воїнам-захисникам!!!