Щорічно,1 грудня, відзначається Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Щоб кожен знав, як вберегтися від ВІЛ-інфекції та інших захворювань, які передаються статевим шляхом; щоб кожен був відповідальним і залишався здоровим – з цією метою студентам коледжу було запропоновано висловити свої погляди, поради, міркування з даної проблеми, у формі есе українською та англійською мовами.

У написанні есе, українською мовою, взяли участь студенти:Крістіна Васьковська (21 ФВ група); Аліна Куцопал, Єлизавета Нікішина (21ДО група); Марина Максимова (21ТП група);

Своє бачення проблеми, англійською мовою, розкрили: Вікторія Ащаулова (11ДО група); Родіон Чижик (11Тр група); Юрій Конар (12 ТрС група); Людмила Рогова, Ріта Петруша (22ТПС група); Яна Лис, Аліна Юренко (31ДО група).

Власні погляди, обома мовами, висловили:Юлія Шинкаренко (21ФВ група) та Катерина Шершень (21ДО група).

Викладач біології Людмила Буц провела онлайн-вікторину «Що ми знаємо про СНІД?», запропонувала студентам переглянути відео «ВІЛ, СНІД – повинен знати кожен» та організувала онлайн-виставку малюнків «Ми – проти СНІДу!».

Цієї невиліковної хвороби, на думку студентів, можна уникнути лише уважним ставленням до проблеми кожною людиною. Адже знання завжди зможуть захистити.

изображение viber 2021 12 01 17 42 40 949

изображение viber 2021 12 01 17 42 40 781