Здатність терпимо і з розумінням ставитись до інакшості оточуючих, це невід'ємна складова сучасного життя та умова органічного співіснування різних людей в одному суспільстві. Адже кожен із нас унікальний.
       Гасло "Усі різні - усі рівні" , давно стало символом толерантності.
       У ВСП"Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка" пройшов онлайн-тиждень толерантності "5 ТЕПЛИХ ДНІВ" ( Понеділок 15.11.21 День теплого слова, Вівторок 16.11.21 День теплого вчинку, Середа 17.11.21 День чуйності та тепла, Четвер 18.11.21 День теплих обіймів, П'ятниця  19.11.21 День взаємного добра).
          Метою цього тижня було створити позитивний настрій у учасників освітнього процесу, викликати емоційну чуйність, розвинути комунікативні навички, вчити не просто бути " таким як всі", а поважати інших, висловлювати свою точку зору.
          Заходи, присвячені толерантності, стали чудовою нагодою допомогти учасникам освітнього процесу зрозуміти інших, привідкрити завісу табуйованих тем та розвинути людяність, замислитись над тим, що таке "справжня толерантність" та чому вона вкрай необхідна людині.
P.S Трішки робіт як студенти коледжу розуміють та висловлюють толерантність.
MyCollages