4 березня з нагоди 195-річчя від дня народження Костянтина Ушинського, одного із засновників педагогічної науки та народної школи, автора праць з теорії й історії педагогіки, підручників для початкового навчання і статей з педагогіки, викладач коледжу Ірина Войтенко організувала виховний захід.
P3040028

Захід складався з двох частин. Спочатку викладач ознайомила присутніх із життєвим иа творчим шляхом корифея педагогічної науки, а потім провели дебати. На обговорення була винесена резолюція: «Ця палата вважає, що педагогічна діагностика є необхідною складовою освітнього процесу». Перший уряд представляли студентки коледжу: Альбіна Терещенко (11ДО група) та Тетяна Бороніна (21ДО група); другий уряд – Валерія Гасич (21Ф група) та Аліна Ігнатова (11ДО група). До складу першої опозиції входили студентки університету: Надія Тарасенко (11ДО група) та Тетяна Синєгуб (11ДО група); до другої опозиції – студенти коледжу: Ірина Кривонос (31ДО група) та Владислав Чубун (21Ф група).
P3040004P3040010P3040019

Модератором гри був Володимир Любивий. Судили гру: Володимир Любивий та Дар?я Бокова (31ТЛ група).
P3040006

Переможці отримали грамоти: Ірина Кривонос – І місце, Тетяна Бороніна – ІІ місце, Валерія Гасич – ІІІ місце.
P3040029

Завідуюча читальною залою Глухівської районної бібліотеки Ніна Шубнікова та бібліотекар коледжу Олена Обливанець презентували тематичні виставки літератури.
P3040032P3040033