3 квітня відбулося засідання літературної вітальні з нагоди 100-річчя від дня народження Олеся Гончара.

P4030004

Студентки коледжу Анна Журомська та Аліна Опанасенко розповіли про те, як із Сашка-сироти змужнів відомий український класик, символ Українця і Майстра Слова, автор відомих романів «Собор», «Прапороносці», «Тронка», а також твору про голодомор 1932-1933 рр. «Стокозове поле» Олесь Гончар.

Почули оповіді й самого автора, що доніс до глядачів Данило Дєдушкін. Йшлося і про перше в житті кохання, і про участь у боях Першої світової, і про «найчорніші дня … життя», коли зазнав гоніння на «Собор».

Бібліотекарколеджу Олена Обливанець представила тематичну добірку літератури про Олеся Гончара.

Захід підготували та провели викладачі української мови та літератури Олена Усок, Людмила Корзюкова.