Kolledge 1

«DoyouknowEnglish?» – таким запитанням почався майстер-клас  «Спілкуємося англійською», проведений 22 березня викладачем Людмилою Федотенко для студентів коледжу, які проживають у гуртожитку № 2.

IMG 20180322 211159

Зараз для нас, українців, відкриті кордони багатьох європейських країн. Ми можемо подорожувати куди захочемо. Будь-яка подорож або перебування в Європі буде яскравішим, якщо ми зможемо хоч трохи говорити англійською. Навіть у країнах, де англійська не є першою мовою, ми знайдемо, що знання мови є дуже корисним під час подорожі. І для цього не обовязково знати всі тонкощі мови, варто лише оволодіти кількома базовими фразами, необхідними для того, щоб нас зрозуміли іноземці.

Студенти гуртожитку № 2 дізналися, як правильно вітатися та прощатися, як можна почати розмову, попросити допомоги. Ознайомилися з фразами, які можна застосовувати під час користування різними видами транспорту, перетину митниці, під час купівлі товарів та користуваннІ банкоматами. Вони спробували себе у різних життєвих ситуаціях під час складання та розігрування коротких діалогів «У банку», «У крамниці», «Дозвольте зателефонувати», «Прохання викликати лікаря», «Як дістатися до автобусної зупинки», «Як запросити на побачення».

Захід викликав у присутніх хвилю позитивних емоцій та надав віри у свої сили. А тим, хто досі сумніваються, чи зможуть вони оволодіти іноземною мовою, можемо сказати, що це зовсім не важко – трішки часу і бажання. Уміння говорити англійською дозволить вам спілкуватися із великою кількістю людей у всьому світі, тож «LetsspeakEnglish!».

IMG 20180322 205628

IMG 20180322 203427