26 березня викладачами української мови, літератури та історії Оксаною Сорокою, Оленою Усок, Людмилою Корзюковою, Оксаною Сидоренко було проведено тематичну виховну годину для студентів першого курсу «Реабілітовані історією» (з нагоди 80-их роковин Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938 років) у формі усного журналу.
P3260009 1
Мета заходу – одного із серії запланованих у зв’язку з роковинами трагічних подій в історії України – донести підростаючому поколінню об’єктивну інформацію про злочини, вчинені у
XX столітті комуністичним тоталітарним режимом та гідно вшанувати пам'ять кращих синів українського народу.

Студенти переглянули відеофільм про передумови та причини Великого терору. Оксана Скиба, Юлія Усикова, Ірина Луговик, Карина Ювченко підготували ілюстровані повідомлення про представників доби «розстріляного відродження» – Леся Курбаса, Валеріана Підмогильного, Михайла Драй-Хмару, Миколу Зерова – жертв сталінських репресій, які були знищені фізично в 1937-1938 роках.

Працівник читальної зали Глухівської районної бібліотеки Ніна Шубникова презентувала тематичну книжкову виставку.
P3260002P3260001P3260004P3260006P3260008