19 березня у межах щомісячного лекторію «Здоров?я» викладач коледжу Людмила Буц організувала захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з туберкульозом (24 березня).

Перед студентами виступилалікар-фтизіатр тубкабінету Глухівської ЦРЛ Вікторія Середа, яка запропонувала увазі студентів тематичний фільм та розповіла про ознаки туберкульозу, шляхи зараження і профілактику.
P3190034

Фахівець із соціальної роботи терцентру Глухівської міської ради Олена Муха роздала студентам буклети, з яких вони дізналися, що профілактичні заходи, спрямовані на стабілізацію епідемічної ситуації з туберкульозу, полягають, у першу чергу, у вакцинації БЦЖ та неспецифічній профілактиці захворювання. Для того, щоб уникнути інфікування варто дотримуватися здорового способу життя, повноцінно харчуватися, утримувати помешкання в задовільному санітарному стані тощо.